Chalet voor 4 personen in Park Molenheide













Kristof Bouchez
Bebouwing
- Woonoppervlakte
- 45m2
Algemeen bezoekmoment op zaterdag 29 maart tussen 9u en 13u. Plan je bezoek via bricx.be.
Deze leuke vakantiechalet is geschikt voor 4 personen en is gelegen in Park Molenheide te Houthalen-Helchteren (Limburg). Het park is voorzien van onder andere een subtropisch zwembad, de grootste binnenspeeltuin van de Benelux, een minigolfbaan en aansluiting op tal van fiets- en wandelroutes. Ideaal om zelf aan te kopen of als investering. Indeling: woonkamer met eet- en zitplaats, open keuken, 2 slaapkamers en badkamer. Ruim zonneterras midden in het groen.
De verkoop betreft geen verkoop in volle eigendom, als eigenaar van deze chalet word je geen grondeigenaar. Je betaalt geen jaarlijkse huur voor de grond, enkel 2e verblijfstaks aan de gemeente.
Deze vakantiewoning wordt verkocht onder het systeem van Start 2 Finish met een startprijs van 40.000 euro. Elk prijsvoorstel hoger dan deze startprijs wordt voorgelegd aan de verkoper(s) die dit al dan niet kan aanvaarden.
Bebouwing
- Woonoppervlakte
- 45m2
- EPC Index
- In aanvraag
Ruimtelijke ordening
- Stedenbouwkundige vergunning
- ja
- Rechterlijke beslissing
- nee
- Voorkooprecht
- nee
- Verkavelingsvergunning
- ja
- Stedenbouwkundige bestemming
- Parkgebied
- Overstromingskans perceel (P-score)
- A
- Overstromingskans gebouw (G-score)
- A
Comfort
- Tuin
- Ja
- Terras
- Ja
Voel je de aantrekkingskracht?
Laat je gegevens achter en wij nemen graag contact met je op voor een afspraak.